Witaj na dowbit.pl ! Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszych usług i pakietu.

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 4,216
Najnowszy użytkownik: oqabek
Ostatnio czytane
Komisja Nadzoru Finansowego
Zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym
Minusy wynajmowania mieszkania
Co to jest giełda?
Zalety leasingu
Jak wybrać korzystne inwestycje?
Jak działa Forex?
Rodzaje ubezpieczeń turystycznych
Finanse w domu - naucz się prawdziwego oszczędzania
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)
Pożyczki społecznościowe
Jak spłacać kredyt?
Racjonalna edukacja ekonomiczna
Zysk niewielki, ale jednak jest
Oferty kredytowe dla każdego
Zaprzyjaźnione strony


Kredyty

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to, jak wskazuje sama nazwa, kredyt w całości wypłacany w gotówce. To jeden z najpopularniejszych rodzajów kredytów w Polsce ze względu na swoją prostotę. Większość udzielających go banków wymaga bowiem jako zabezpieczenia jedynie oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji, a zaciągnięty kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. Podstawowym kosztem tego typu kredytu są odsetki, jednak niektóre banki pobierają także prowizję za przyznanie kredytu.

Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy to propozycja dla osób, które kilka lub kilkanaście lat wcześniej zaciągnęły kredyt na niekorzystnych warunkach. Dzięki niemu można zmniejszyć ratę kredytu nawet o trzydzieści procent! Tego rodzaju kredyt można przeznaczyć na przykład na refinansowanie zakupu mieszkania lub kredytu na budowę. Dobrze dobrany kredyt refinansowy to szansa na zdecydowaną poprawę stanu finansów.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to propozycja dla osób, które obciążone są dużą ilością zobowiązań. Dzięki niemu można uzyskać środki na ich spłacenie. W ten sposób można spłacać pożyczkę, kredyt gotówkowy, debet na karcie lub kredyt na budowę domu. Przekształcenie wszystkich kredytów w jeden to niezwykłe ułatwienie życia dla osób, które muszą stale pamiętać o różnych zobowiązaniach.

Kredyty dla firm

Kredyty dla firm są nierozłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Oferowane przez banki kredyty firmowe są bardzo różnorodne. Różnią się między sobą przede wszystkim minimalnym okresem prowadzenia działalności, po którym firma może wnioskować o kredyt. Jak łatwo się domyślić, kredyty firmowe wymuszają na kredytobiorcy wykorzystanie udzielonych środków na określone cele związane z prowadzeniem działalności.

Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy przekazywany jest na rzecz kupna nieruchomości, sfinalizowania remontu lub budowy domu od podstaw. Jego zaletami są wysokie kwoty przyznawanych kredytów, niskie oprocentowanie kredytu oraz długi maksymalny okres kredytowania. Kredytobiorca zobowiązany jest do wykonania wyceny nieruchomości oraz dostarczenia bankowi ksiąg wieczystych oraz kopii dokumentów. Docelowym zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka, jednak do czasu jej ustalenia tę rolę tymczasowo mogą pełnić m.in. ubezpieczenie, weksel lub poręczenie posiadającej zdolność kredytową osoby trzeciej.

Kredyt odnawialny

Kredyt odnawialny jest jednym z najbardziej elastycznych produktów na rynku finansowym. Jest to stale dostępna linia kredytowa, którą klient może przeznaczyć wedle swojego uznania. Z przyznanych za pośrednictwem tego kredytu środków można korzystać podczas wykonywania przelewów, wypłacania gotówki w bankomatach i dokonywania transakcji bezgotówkowych w sklepach lub płatności online. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które potrzebują dodatkowych środków na nieoczekiwane wydatki.

Kredyt samochodowy

Jak sama nazwa wskazuje, kredyt samochodowy to kredyt celowy na zakup pojazdu silnikowego (może być to nie tylko auto, lecz również i motocykl, motorówka, ciągnik czy motocykl). Ten rodzaj kredytu jest dosyć elastyczny, ponieważ jego kwota jest właściwie dowolna. Maksymalny okres spłaty wynosi dziesięć lat, zaś do wykorzystywanych przez banki zabezpieczeń należą między innymi zestaw rejestrowy, weksel in blanco lub depozyt karty pojazdu.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to kredyt bankowy zaciągnięty na dłuższy okres, przeznaczony na kupno nieruchomości. Podstawowym zabezpieczeniem jest w jego przypadku hipoteka, jednak do czasu jej ustanowienia tymczasowo rolę tę pełnić mogą na przykład ubezpieczenie kredytu, weksel lub poręczenie posiadającej zdolność kredytową osoby trzeciej.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama
Meta Tagi
konta bankowe konta młodzieżowe lokaty odszkodowania eKonto konto osobiste
Serdecznie polecamy

Ostatnio dodane
Weź się za swoje finanse i zwiększ swoje oszczędności
Finanse a lokata – czy to ma rzeczywiście sens?
Finanse osobiste - jakie są sposoby na podniesienie zdolności kredytowej?
Kredyt w firmie i jego opłacalność
Konto bankowe - pomocne w oszczędzaniu
Najcz�ciej czytane
Mierniki wzrostu gospodarczego, czyli o czym naprawdę świadczy wysokie PKB16844
Podatek liniowy a progresywny - który lepszy?10012
Kredyt hipoteczny a kredyt mieszkaniowy9552
Kredyt konsolidacyjny9543
Kredyt gotówkowy9051
Agencja reklamowa NPROFIT| tel. 784071764| Reklama | Kontakt
Copyright 2018 dowbit.pl | Projekt i wykonanie www.Geneoo.pl