Witaj na dowbit.pl ! Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszych usług i pakietu.

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 4,216
Najnowszy użytkownik: oqabek
Ostatnio czytane
Kredyty hipoteczne – jak wybrać najlepszą opcję
Produkty inwestycyjne w bankach
Konto online - wygoda i funcjonalność
Zalety faktoringu
Analiza techniczna i fundamentalna
Odpowiedzialne dysponowanie budżetem
Dyrektywa MiFID
Konto zero złotych
Dlaczego powinniśmy bać się inflacji
Konto bankowe - pomocne w oszczędzaniu
Lokata a konto oszczędnościowe
Franczyza coraz bardziej popularna
Prowadzisz firmę? Oddziel finanse firmowe od prywatnych
Zanim podpiszemy umowę leasingową...
Chwilówki – zalety i wady pożyczek na miesiąc
Zaprzyjaźnione strony


Kredyty bankowe na pilne wydatki
W wielu reklamach pożyczek chwilówek, jakich udzielają firmy pożyczkowe, pojawia się informacja, że pieniądze są dostępne praktycznie od ręki, a klienci nie muszą się mierzyć z uciążliwą biurokracją. Podobnie banki mogą traktować swoich klientów, o ile klienci są im znani, a to oznacza, że takie preferencyjne warunki są skierowane do klientów, którzy w banku prowadzą konto, posiadają jakieś depozyty oraz mają za sobą jakąś historię kredytową, która może się ograniczać jedynie do posiadania karty kredytowej.

Pożyczki - finanse bankowe dla każdego
Z biznesowego punktu widzenia pożyczka gotówkowa, bo o takie produkty wnioskują najczęściej klienci, jest produktem dość bezpiecznym dla banku. Bank na podstawie historii prowadzenia rachunku może stwierdzić, czy klient będzie w stanie spłacić pożyczkę w takiej wysokości, o jaką wnioskuje. Pożyczki gotówkowe są kredytami krótkoterminowymi, które zaciąga się bez określania celu. Wielu klientów potrzebuje pożyczek z powodu pilnych wydatków, które pojawiły się w związku z pojawieniem się jakiegoś zdarzenia losowego. Bardzo często mają oni w perspektywie wypłatę jakichś środków, np. w postaci świadczenia z tytułu śmierci czy ubezpieczenia z powodu zalania mieszkania przez sąsiada, ale pieniądze do zrealizowania niezaplanowanych wydatków są im potrzebne od ręki. To właśnie z myślą o takich wydatkach udostępniane są pożyczki, które dla klientów banku mogą być dostępne od ręki. Banki mogą umieszczać swoje propozycje kredytowe dla klientów w specjalnych zakładkach w ramach dostępu do obsługi


rachunku bankowego. Uproszczone zasady w tym przypadku będą oznaczać, że klient nie będzie musiał składać zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, bo bank i tak zna ich wysokość. Jeśli dodatkowo współpraca pomiędzy bankiem a klientem układała się bez większych problemów, może się okazać, że niepotrzebne będzie dodatkowe zabezpieczenie pożyczki.

Nie tylko gotówka
Udzielenie pożyczki gotówkowej oznacza, że klient będzie musiał co miesiąc spłacać ratę w określonej wysokości. Jednak dla wielu klientów ważniejsza jest możliwość korzystania z kredytu w określonej wysokości przez dłuższy czas. Czasem, ze względu na wpływy, taki kredyt będzie spłacony w krótszym czasie, jednak w wielu przypadkach potrzebna jest świadomość, że jeśli po raz kolejny będą potrzebne dodatkowe środki, to będzie można z nich skorzystać. Stąd tak duża popularność kart kredytowych z przyznanym limitem kredytowym oraz różnego rodzaju kredytów odnawialnych w rachunkach bieżących, udzielanych najczęściej jako debet w rachunku. Kredyty w ramach rachunku bankowego spłacane są poprzez każdy wpływ na rachunek, dzięki czemu posiadacz rachunku ma również dostęp do dodatkowych środków przez określony czas. Natomiast kredyty w ramach kart kredytowych są przyznawane na określony czas, wymagają jednak, aby w każdym miesiącu karta kredytowa była spłacana. Nie musi być to całkowite spłacenie zadłużenia, choć taka sytuacja sprawia, że korzystanie z kredytu na karcie kredytowej jest bezpłatne. Każdy bank wskazuje minimalną kwotę do spłaty, co umożliwia dalsze korzystanie z dostępnego limitu kredytowego.
Inne informacje finansowe
Kredyty bankowe na pilne wydatki
Konta bankowe - na co zwracać uwagę wybierając konto osobiste
Finanse w małej firmie
Produkty inwestycyjne w bankach
Inwestycje - w co inwestować, aby zarobić?
Komentarze
#1 | pamelarosaflores dnia wrzesień 11 2018 13:01:04
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama
Meta Tagi
konta bankowe konta młodzieżowe lokaty odszkodowania eKonto konto osobiste
Serdecznie polecamy

Ostatnio dodane
Weź się za swoje finanse i zwiększ swoje oszczędności
Finanse a lokata – czy to ma rzeczywiście sens?
Finanse osobiste - jakie są sposoby na podniesienie zdolności kredytowej?
Kredyt w firmie i jego opłacalność
Konto bankowe - pomocne w oszczędzaniu
Najcz�ciej czytane
Mierniki wzrostu gospodarczego, czyli o czym naprawdę świadczy wysokie PKB16830
Podatek liniowy a progresywny - który lepszy?10012
Kredyt hipoteczny a kredyt mieszkaniowy9549
Kredyt konsolidacyjny9542
Kredyt gotówkowy9049
Agencja reklamowa NPROFIT| tel. 784071764| Reklama | Kontakt
Copyright 2018 dowbit.pl | Projekt i wykonanie www.Geneoo.pl