Witaj na dowbit.pl ! Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszych usług i pakietu.

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 4,216
Najnowszy użytkownik: oqabek
Ostatnio czytane
Budżet domowy pod lupą
Odpowiedzialne dysponowanie budżetem
Finanse pod kontrolą – jak powiększyć swój kapitał?
Ratunek dla domowego budżetu
Dowiedz się więcej o lokacie bankowej
Jak szybko i skutecznie zlikwidować konto w banku
Szkoła językowa - dobry pomysł na biznes?
Bank, któremu nie zależy na zysku
Jakie zalety należy przypisywać do posiadania konta internetowego?
Racjonalizacja domowego budżetu
Co to jest kurs walut?
Czy państwo może zbankrutować?
Kredyt gospodarczy
Podatki i podstawa opodatkowania
Minusy wynajmowania mieszkania
Zaprzyjaźnione strony


Informacje finansowe:
Inwestycje - w co inwestować, aby zarobić?
Inwestycje wielu klientom polskich instytucji finansowych kojarzą się głównie z jednostkami funduszy inwestycyjnych, które kilka lat temu kojarzyły się głównie ze spadkami. Jednak finanse, które przynoszą określone zyski, to marzenie wielu inwestorów. To właśnie oni sięgają po różne rozwiązania i decydują się na zainwestowanie środków w różne produkty, często bardzo dalekie od skojarzenia z zyskami. W co zatem inwestuje środki polski biznes?
admin · 0 komentarzy
Oszczędzanie czy inwestowanie
Gdyby zapytać statystycznego Kowalskiego, czy ma jakieś oszczędności, zapewne odpowiedziałby, zgodnie z prawdą, że ma na koncie jakieś pieniądze. Bo dla wielu klientów banków posiadanie rachunku bankowego oznacza posiadanie oszczędności, choć od wielu lat rachunki bankowe nie są oprocentowane. Oznacza to, że posiadanie środków na rachunkach bieżących nie przynosi żadnych zysków, a po odliczeniu kosztów prowadzenia rachunku czy inflacji - wręcz przynosi straty. Jak zatem namówić Polaków do oszczędzania?
admin
0 komentarzy
Kredyty hipoteczne - zbędne zadłużenie czy inwestycja?
Kredyty hipoteczne są dla niektórych jedynym sposobem na zakup nieruchomości. Niskie dochody, ale również brak możliwości odłożenia większej kwoty, którą można wydać na zakup wymarzonego M, to jedynie kilka powodów, dla których kredytobiorcy decydują się na wieloletnie spłacanie zobowiązania. Jednak niektórzy kredytobiorcy taki kredyt traktują jako inwestycję. Zwykle są to osoby, które mają gdzie mieszkać, a za kredyt bankowy nabywają kolejną nieruchomość, na której chcą zarobić. Czy zatem kupno mieszkania na kredyt to czysty biznes, czy może jednak nadmierne obciążenie domowego budżetu, którego należy za wszelką cenę unikać?
admin
0 komentarzy
Produkty inwestycyjne w bankach
Oszczędzanie nie jest mocną stroną Polaków. Według statystyk oszczędności, jakie posiada przeciętny Polak, pozwalają im na przeżycie co najwyżej jednego miesiąca bez osiągania wynagrodzenia. Dla wielu najpewniejszym miejscem, aby przechowywać finanse na czarną godzinę, jest własny dom i przysłowiowa skarpeta. Jakie możliwości oszczędzania i inwestowania oferują swoim klientom polskie banki i czy ma to w ogóle przełożenie na realne zyski?
admin
0 komentarzy
Finanse pod kontrolą – jak powiększyć swój kapitał?
Niezależnie od tego, czy to własny biznes przyniósł nadwyżki pieniędzy czy też udało nam się zaoszczędzić pieniądze w domowym zaciszu, warto zainwestować wolne środki w celu ich pomnożenia. Na początku zwykle jest najtrudniej, ale nawet osoby z niedużym kapitałem mogą stać się inwestorami. Obecnie mamy bowiem sporo możliwości – zarówno tych bezpieczniejszych, jak i bardziej ryzykownych sposobów inwestowania. Nawet posiadając stosunkowo nieduże kwoty, można zacząć na nich zarabiać. W co zatem inwestować pieniądze, gdy nie ma się ich za wiele?
admin
0 komentarzy
W co inwestować swoje pieniądze?
Osoby posiadające wolne środki mogą oczywiście trzymać je w sejfie, ale znacznie lepszym pomysłem będzie zainwestowanie ich w coś konkretnego lub chociażby ulokowanie na lokacie bankowej. Obecnie możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jeśli chodzi o możliwości inwestycyjne. Oczywiście na początku mogą pojawić się pewne trudności i dylematy, dlatego też trzeba najpierw zdobyć pewne informacje na temat dostępnych możliwości. Znaczenie ma także to, jak duży poziom ryzyka jesteśmy w stanie ponieść? Jedni stawiają na bezpieczną lokatę bankową na przejrzystych warunkach, a drudzy inwestują w bardziej ryzykowne aktywa. Kolejną kwestią jest wielkość posiadanego kapitału, który chce się zdeponować. W co i jak zatem inwestować?
admin
0 komentarzy
Kredyty bankowe - różne rodzaje produktów
Kredyt z banku to dla wielu osób możliwość, aby spełnić swoje marzenia, zarówno większe, związane z zakupem nieruchomości czy samochodu, jak i z wyjazdem wakacyjnym. Tymczasem niektóre rodzaje kredytów są produktami, które nie zawsze kojarzą się tak jednoznacznie. Czy finanse pożyczone od banku są realnym wsparciem, czy może jedynie obciążeniem domowego budżetu?
admin
0 komentarzy
Konta bankowe - na co zwracać uwagę wybierając konto osobiste
Wybór banku to decyzja, jaką podejmuje się raz na kilka lat. Przeciętny Polak posiada jednak co najmniej dwa rachunki bankowe, z których jeden jest traktowany jako konto główne, pozwalające na lepsze zarządzanie własnym budżetem. W niektórych przypadkach założenie drugiego rachunku to konieczność, wymuszona przez bank udzielający kredytu hipotecznego. Jak zadbać o własne finanse, zakładają najlepszy rachunek bankowy?
admin
0 komentarzy
Najlepsze kredyty
Najbardziej popularne kredyty na rynku to kredyty gotówkowe, hipoteczne i kredyty samochodowe..
Nasze społeczeństwo nauczyło się już brać kredyty i nauczyło się ratę spłaty kredytu wliczać do swoich comiesięcznych wydatków. Kredyty ułatwiają życie i pozwalają na zakup przedmiotów, które są nam do życia potrzebne. Jednak każdy kredyt, prędzej czy później trzeba spłacić, toteż kredyt jest dobry tylko wtedy, kiedy mamy możliwość jego spłaty.
admin
0 komentarzy
Finanse w małej firmie
Planujesz założyć własną firmę, masz swoje finanse prywatne i obawiasz się, że pomieszają Ci się one z firmowymi albo, że wydasz je na firmę? Co zrobić, żeby oddzielić firmę od budżetu domowego, jak zarządzać swoimi firmowymi finansami, by wszystko się zgadzało?
Ponadto z firmowych pieniędzy musisz płacić VAT I ZUS, jak zorganizować sobie firmowe pieniądze i co zrobić, by od razu na starcie Twój biznes nie popłynął?
admin
0 komentarzy
Konto zero złotych
Bardzo często spotyka się w reklamach banków, że dany bank oferuje nam konto O zł. Powinniśmy wtedy zadać sobie pytanie - jakie konto jest rzeczywiście darmowe? Temat jest o tyle interesujący, że jeżeli dobrze by się przyjrzeć operacjom bankowym to mało znajdziemy tam operacji czysto za O zł. Dodatkowo każdy z nas chciałby założyć konto w banku, który pobierałby jak najmniej opłat lub rzeczywiście O złotych. Wśród operacji prowadzonych przez bank, zawsze znajdziemy taką, za którą jednak trzeba zapłacić
admin
0 komentarzy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama
Meta Tagi
konta bankowe konta młodzieżowe lokaty odszkodowania eKonto konto osobiste
Serdecznie polecamy

Ostatnio dodane
Weź się za swoje finanse i zwiększ swoje oszczędności
Finanse a lokata – czy to ma rzeczywiście sens?
Finanse osobiste - jakie są sposoby na podniesienie zdolności kredytowej?
Kredyt w firmie i jego opłacalność
Konto bankowe - pomocne w oszczędzaniu
Najcz�ciej czytane
Mierniki wzrostu gospodarczego, czyli o czym naprawdę świadczy wysokie PKB16830
Podatek liniowy a progresywny - który lepszy?10012
Kredyt hipoteczny a kredyt mieszkaniowy9549
Kredyt konsolidacyjny9542
Kredyt gotówkowy9049
Agencja reklamowa NPROFIT| tel. 784071764| Reklama | Kontakt
Copyright 2018 dowbit.pl | Projekt i wykonanie www.Geneoo.pl