Bitcoin przebył naprawdę długą drogę. Gdy wirtualne monety wymieniono po raz pierwszy na pizzę, nikt nie przypuszczał, dokąd zaprowadzi nas rozwój BTC. Lata mijały, a niedowiarkowie przecierali oczy widząc stopniowy wzrost wartości kryptowaluty. Od Świeżaka do Rolexa. Przedstawiamy infografikę ilustrującą wzrost ceny Bitcoina.

Ile BTC będzie warte w przyszłości?

Każda osoba, która zetknie się z tematem Bitcoina zadaje sobie pytanie: „dlaczego nie zainwestowałem/am wcześniej!?” Faktycznie, stopa zwrotu, którą mogły osiągnąć osoby, które od początku dostrzegły potencjał kryptowalut może budzić zazdrość. Do naszej dyspozycji jest jednak mnóstwo możliwości – każdego dnia przeprowadzone są nowe ICO. Być może któremuś z nich uda się powtórzyć sukces BTC.
Dopiero patrząc na to co w rzeczywistości można kupić za posiadane kryptowaluty uzmysławia ile są warte. Za Bitcoina w przeszłości można było kupić drobne przekąski, elektronikę, samochód czy, obecnie, luksusowy zegarek. Być może uda się spełnić marzenia społeczności i za 1 Bitcoina kupić Lambo lub Teslę.

 

Infografika - cena bitcoina